Hikayemiz

 

PARTYPARK olarak Parti Kostümleri, Parti Malzemeleri, Doğum Günü Süsleri, Doğum Günü Parti Seti, Baby Shower Süsleri, eğlence malzemeleri ve oyuncak çeşitlerini dış ticaret grup şirketlerimizden tedarik ederek mağazalarımızda ve Online İnternet Satış platformumuzda satışını gerçekleştirmekteyiz.   

 

Hedefimiz 

 

Ürün portföyümüzde bulunan ürünlerin kaliteli, uygun fiyatlı ve aynı zamanda kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize bu alanda en doğru adres olma hedefindeyiz.

 

Ekibimiz 

 

PARTYPARK ekibi olarak her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sizler için takip ediyor,  uygun fiyat politikası ile siz müşterilerimize sunuyoruz. Satış sonrası hizmetler olarak da müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olup müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlama amacındayız.

Sizlere PARTYPARK olarak; Parti Kostümleri, Doğum Günü Süsleri ve Parti Malzemeleri alanında %100 güvenli alışveriş yapabileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

 

Her türlü sorularınız için Partypark destek hattını arayarak +(0) 90 850 477 9546 ya da [email protected]  adresinden mail yolu ile bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.SaygılarımızlaPartypark Dış Tic. Ltd. Şti